Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Product image
Product image
Basic T-shirt - Navy
Basic T-shirt - Oxford Grijs
Organic Basic T-shirt - Wit

Basic T-shirt

Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit

€ 50,99
€ 17,00 per stuk

1. Basic T-shirt

Kleur: Navy

Maat

2. Basic T-shirt

Kleur: Oxford Grijs

Maat

3. Organic Basic T-shirt

Kleur: Wit

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Pakketdeal (3 stuks) met de Basic T-shirt voor dames, gemaakt van biologisch katoen. Per shirt kies je zelf kleur en maat, zodat de set past bij wat al in je kast hangt. Voor wie een basic zoekt die ze elke week draagt, het hele jaar door.

Drie shirts tegelijk betekent een extra tee klaar in de kast en minder wasdagen. Wit onder een blazer voor een afspraak, navy op een drukke werkdag, Oxford grijs voor het weekend.

De keuzevrijheid is het verschil met een vaste multipack. Je zit niet vast aan een voorgeschreven kleurenset. Wil je drie keer wit, dan kan dat. Liever navy, Oxford grijs en wit, ook prima.

Draag hem ingestopt in een high waist jeans, onder een gebreid vest of open onder een overhemd als laag.

Machinewas op 30 °C
Zachtwasprogramma
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
  • Biologisch Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Women (Pakketdeal 6 stuks)
Bundle
6 stuks

Women (Pakketdeal 6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Fitted t-shirt - Bordeaux
Foto van Fitted T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Relaxed Shirt (2 stk.)
Foto van Relaxed Shirt Pakketdeal (2 stuks) - Beige & Lichtblauw
Bundle
2 stuks

Beige & Lichtblauw · (2 stuks)

€ 73,99

€ 37,00 per stuk

Halo O-Neck Pullover - Chocolate Torte
Nieuw

Chocolate Torte

€ 49,00
Boxfit T-shirt - Sort
Foto van Boxfit T-shirt - Zwart

Zwart

€ 40,95
Boxfit T-shirt - Hvid
Foto van Boxfit T-shirt - Wit

Wit

€ 40,95
Novah O-Neck Button Cardi - Medium Grey Melange
Foto van Novah O-hals Knoopvest - Medium Grijs Gemêleerd

Medium Grijs Gemêleerd

€ 40,00
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie