Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Performance Collection - Dames

Performance Collection - Dames

Startpagina/Performance Collection - Dames
De Originale Performance Mom Jeans - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Mom) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim
Foto van De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim

Light Blue Denim

€ 81,95
De Originale Performance Mom Jeans - Black Denim
Foto van The Original Performance Mom Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Mom Jeans - Dark Blue Denim
Foto van De Originele Performance Mom Jeans - Donkerblauw
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Mom Jeans - Washed Black Denim
Foto van De Originale Performance Mom Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Medium Blue Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim - TeeShoppen - Sort

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Wide Jeans - Dark Blue Denim
Foto van De Originele Performance Wide Jeans - Donkerblauw Denim

Donkerblauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim - TeeShoppen - Sort
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim - TeeShoppen - Blå

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Dark Blue Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Donkerblauw

Donkerblauw

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Light Blue Denim
Foto van De Originele Performance Skinny Jeans - Lichtblauw Denim

Lichtblauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Foto van The Original Performance Loose Jeans - Donkerblauw

Donkerblauw

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Sort
Foto van The Original Performance Sokken 10-Pack (Women) - Zwart
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Navy
Foto van The Original Performance Sokken 10-Pack (Women) - Navy
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Gråmeleret
Foto van De Originele Performance Sokken 10-Pack (Women) - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 47,00
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (Mid Waist)
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (Mid Waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Lichtblauw (Mid Waist)

€ 54,00
De Originale Performance Jeans - Blå denim (mid waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (mid waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Blauw denim (mid waist)

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Sort (mid waist)
De Originale Performance Jeans - Sort (mid waist) - Jacqueline de Yong - Sort

Zwart (mid waist)

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (high waist)
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Lichtblauw (high waist)

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå Denim
Foto van De Originale Performance Denim Shorts - Donkerblauw
bespaar 79%

Donkerblauw

€ 13,95€ 67,95
De Originale Performance Denim Shorts - Sort Denim (Kvinde)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Zwart Denim (Women)
bespaar 79%

Zwart Denim (Women)

€ 13,95€ 67,95
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Medium Blauw Denim (Women)
bespaar 79%

Medium Blauw Denim (Women)

€ 13,95€ 67,95
De Originale Performance Mom Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - (2 stuks)
Bundle
2 stuks

(2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Loose Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Loose Jeans (Women) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Foto van De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketdeal (2 stuks) - Zwart & Navy
Foto van De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketdeal (2 stuks) - Zwart & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Zwart & Navy · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Foto van The Original Performance Pants (Women) - Pakketdeal (3 stuks)
Foto van The Original Performance Pants (Women) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Bukser - Beige
Foto van The Original Performance Pants - Beige

Beige

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Birk
Foto van The Original Performance Pants - Berk

Berk

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Sort
Foto van De Originele Performance Pants - Zwart
De Originale Performance Bukser - Mørk Beige
Foto van The Original Performance Pants - Donker Beige

Donker Beige

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Navy
Foto van The Original Performance Pants - Navy

Navy

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Mørkebrun
Foto van The Original Performance Pants - Donkerbruin

Donkerbruin

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrøn
Foto van De Originale Performance Pants - Donkergroen

Donkergroen

€ 81,95
De Originale Performance Bukser - Lys Grå
Foto van De Originele Performance Pants - Licht Grijs

Licht Grijs

€ 81,95
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Foto van Performance Suit Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk


Superieur comfort, een heerlijke pasvorm en door en door fantastische functionaliteit zijn slechts enkele van de kernwoorden die kleding uit onze performance collection voor dames beschrijven. Hier op de pagina vind je heerlijke styles waarbij aandacht is besteed aan alle details en eigenschappen die je van je kleding wenst – en we hebben styles voor elke smaak en gelegenheid. Al onze kleding uit de performance collection voor dames heeft gemeen dat je kleding krijgt die je graag draagt in het dagelijks leven en die je het ultieme gevoel van comfort en bewegingsvrijheid geeft.

Ultieme functionaliteit en bewegingsvrijheid met performance kleding voor dames

Kleding die er alleen maar trendy en stijlvol uitziet, is niet veel waard als hij niet ook lekker en comfortabel zit. Naast een slim en modern design heb je vooral kleding nodig die goed zit, je goede bewegingsvrijheid geeft en van een degelijke kwaliteit is gemaakt. Kortom, je hebt kleding nodig die heerlijk zit in het dagelijks leven en die je vrijheid en beweging niet beperkt. Als je jezelf hierin herkent – en op zoek bent naar kleding die je het ultieme gevoel van comfort geeft – dan is de kleding hier in ons performance assortiment voor dames precies goed voor jou.

Hier vind je styles waarbij naast een stijlvolle en actuele look ook speciaal aandacht is besteed aan de goede pasvorm en functionaliteit. De kleding in dit assortiment heeft een licht stretcheffect, zodat de kleding je vrije beweging in alle richtingen geeft en er tegelijkertijd voor zorgt dat de kleding altijd optimaal zit. Daarnaast is er aandacht besteed aan de pasvorm, zodat de kleding altijd heerlijk aanvoelt om te dragen – en jij overblijft met de best denkbare ervaring.

Performance kleding van Teeshoppen is inmiddels een echte favoriet geworden bij veel van onze klanten dankzij de superieure eigenschappen. Wij vinden dat een heerlijke en moderne kledingstijl over veel meer gaat dan alleen de juiste look; het gaat ook om je goed voelen en je prettig voelen in je kleding. Daarom zijn we trots om ons complete assortiment performance kleding voor dames te kunnen presenteren, waarbij je verzekerd bent van de beste ervaring met je nieuwe outfits.

Ben je op zoek naar heerlijke kleding voor je partner, een goede vriend of iemand anders, vergeet dan niet dat je hier bij Teeshoppen ook een compleet assortiment heerlijke performance kleding voor heren vindt. Als je superieure functionaliteit en bewegingsvrijheid hoog op je lijst hebt staan, vind je hier in onze collecties precies de juiste styles en modellen, waarbij alle kleding is ontworpen om je op alle fronten het beste te bieden.

Designs en uitstraling die passen bij een moderne stijl

Het moet natuurlijk niet zo zijn dat je kleding alleen maar heerlijk zit zonder er tegelijkertijd stijlvol en modern uit te zien. Uiteindelijk zou je graag beide willen hebben, zodat je van je kleding kunt genieten en er tegelijk op je best uitziet. Onze performance kleding voor dames wordt daarom altijd gemaakt met het oog op beide; namelijk een heerlijke functionaliteit gecombineerd met een stijlvol en trendy design. Shop je nieuwe styles hier in het assortiment, dan kun je er dus zeker van zijn dat je zowel een stijlvol design als een heerlijke functionaliteit en comfort krijgt.

De slimme uitstraling en designs zorgen er ook voor dat de verschillende styles hier op de pagina perfect combineren met andere kledingstukken en goed staan bij zo goed als alle moderne outfits. Je kunt je nieuwe performance kleding dus prima combineren met onder andere t-shirts en tops, trendy truien voor dames en nog veel meer. Ongeacht je persoonlijke look en voorkeuren kun je gemakkelijk een paar styles uit deze collectie in je outfits verwerken, zodat je je stijl nog beter maakt en je outfits bovendien comfortabel, functioneel en helemaal heerlijk om te dragen maakt!

Performance kleding voor dames in alle styles en varianten

Wij vinden dat het gemakkelijk en eenvoudig moet zijn voor jou om nieuwe heerlijke styles voor je outfits te shoppen, daarom zorgen we altijd voor een goede breedte in onze collecties, zodat je gemakkelijk precies kunt vinden wat je zoekt. Dat geldt natuurlijk ook in onze collectie hier op de pagina, waar je onder andere alles kunt shoppen, van performance pants voor dames tot heerlijke performance shorts voor dames.

Alle styles in ons assortiment hebben gemeen dat ze altijd een moderne en trendy look hebben, evenals een niet in de laatste plaats ongeëvenaard comfort en functionaliteit. Wat je ook zoekt voor je garderobe, wij kunnen je goed op weg helpen met precies de juiste styles. Om het geheel af te toppen, kunnen we trots vertellen dat we onze collecties doorlopend updaten, zodat je altijd kunt shoppen tussen de nieuwste en meest actuele designs op de markt. Als je je stijl graag up-to-date wilt houden en mee wilt zijn met de nieuwste trends, dan kun je met een gerust hart je aankopen hier bij Teeshoppen doen!

Om je een beter begrip te geven van wat performance kleding voor dames precies inhoudt, hebben we hieronder een aantal veelgestelde vragen verzameld, zodat je meer te weten komt voordat je je aankoop doet. Heb je andere vragen of hulp nodig, dan ben je natuurlijk altijd welkom om contact met ons op te nemen, zodat we je kunnen helpen precies de juiste styles te vinden.

Kun je performance pants voor dames krijgen?

In tegenstelling tot wat veel mensen denken, worden performance pants niet alleen voor mannen gemaakt – integendeel. Performance pants voor dames zijn er in een heleboel varianten en styles, allemaal met een heerlijk comfort en functionaliteit. Hier bij Teeshoppen vind je performance pants in alle designs en varianten, zodat je gemakkelijk en snel kunt shoppen wat je nodig hebt.

Waar vind ik casual kleding voor dames?

Performance kleding voor dames is een uitstekende keuze als casual kleding, omdat het je een heerlijke bewegingsvrijheid en functionaliteit geeft. Dat betekent dat performance kleding voor dames uitstekend geschikt is als relaxte dagelijkse kleding en perfect past in een casual outfit – en hier op de pagina vind je het beste assortiment van de markt.

Kun je performance jeans voor dames krijgen?

Ja – hier bij Teeshoppen vind je een groot assortiment stijlvolle performance jeans voor dames. Al onze jeans hebben gemeen dat ze een licht stretcheffect hebben, wat je een goede bewegingsvrijheid en functionaliteit garandeert en daarmee superieur comfort in je dagelijks leven.

Waar kun je performance pants poptrash kopen?

In onze collectie performance pants voor dames vind je een groot assortiment poptrash pants met heerlijk comfort en functionaliteit, die je alles geven wat je zoekt. We hebben poptrash performance pants in alle denkbare designs, kleuren en uitstralingen en altijd tegen de scherpste prijzen van de markt.

Kun je performance rokken krijgen?

Je vindt zo goed als alle styles in performance uitvoering, waaronder moderne rokken. Performance rokken van Teeshoppen hebben alle goede eigenschappen die je verwacht, waaronder een scherpe pasvorm, comfort en kwaliteit, evenals niet in de laatste plaats een modern design.

Krijg het beste comfort en de beste kwaliteit tegen ongehoorde prijzen

Met performance kleding voor dames krijg je het comfort dat je verdient en niet in de laatste plaats mag verwachten van je kleding – en je krijgt bovendien alles tegen de allerbeste prijs van de markt. Hier bij Teeshoppen doen we ons best om onze klanten scherpe prijzen te garanderen op al onze collecties, en hier op de pagina krijg je dus altijd een prijs die met garantie past binnen je budget. Als je graag tegen degelijke prijzen wilt shoppen, maar toch verzekerd wilt zijn van een moderne en heerlijke outfit, dan heb je hier bij Teeshoppen de beste uitgangspunten om je doel te bereiken.

De goede prijs krijg je ondanks de superieure kwaliteit waarin onze performance kleding voor dames altijd wordt gemaakt. Alle styles in onze populaire collectie zijn gemaakt van duurzame en degelijke materialen, die je niet alleen kleding geven die tegen elke situatie bestand is – maar die ook je stijl de finish geven die je in je dagelijks leven laat schitteren.