Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Herenpakken

Herenpakken

Startpagina/Herenpakken
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Lysegrå
Foto van Het Originele Performance Suit - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Dubbelrijs Kostuum - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Foto van The Original Performance Suit™️ - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Double-Breasted Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Enkelrijs Pak - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Enkelrijgs Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Foto van The Original Performance Suit™️ - Zand
Bundle
2 stuks

Zand · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Bordeaux
Foto van Het Originele Performance Suit - Bordeaux
Bundle
2 stuks

Bordeaux · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Lysegrå
Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Lysegrå
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Blå
Foto van The Original Performance Suit (Regular) - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit (Regular) - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Mørkegrå
Foto van Het Originele Performance Suit (Regular) - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Burgundy
Foto van The Original Performance Suit (Regular) - Burgundy
Bundle
2 stuks

Burgundy · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Sand
Foto van Het Originele Performance Pak (Regular) - Sand
Bundle
2 stuks

Sand · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Sort
Foto van Performance Suit (Regular) - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Mørkebrun
Foto van The Original Performance Suit™️ (Regular) - Donkerbruin
Bundle
2 stuks

Donkerbruin · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular Fit - Mørkegrøn
Foto van De Originele Performance Kostuum (Regular Fit) - Donkergroen
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Slips
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

Zwart · (3 stuks)

€ 115,95

€ 38,65 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Performance Skjorte
The Original Performance Suit™️ (Black) + The Original Performance Shirt - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 122,95

€ 40,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + James Sko
The Original Performance Suit™️ (Black) + The Original Performance Shirt - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

Zwart · (3 stuks)

€ 135,95

€ 45,32 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte & Slips
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
4 stuks

Zwart · (4 stuks)

€ 135,95

€ 33,99 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte & James Sko
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
4 stuks

Zwart & Wit · (4 stuks)

€ 135,95

€ 33,99 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte, Slips & James Sko
Foto van Het Originele Performance Suit + Shirt, Stropdas & James Schoenen
Bundle
4 stuks
Det Originale Performance Jakkesæt - Pakketilbud
Bundle
2 stuks

Zwart - Pakketdeal (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Byg selv - Jakkesæt alle farver

Pak alle kleuren

€ 108,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkebrun
The Original Performance Suit™️ (Dark Brown) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Donkerbruin · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Herenkostuums: Modern en klassiek design voor elke gelegenheid

Bij TEESHOPPEN vind je een uitgebreid assortiment herenkostuums die op elegante wijze stijl, perfecte pasvorm en hoge kwaliteit combineren. Of je nu op zoek bent naar een goedkoop kostuum voor dagelijks gebruik of een exclusief pak voor de grote momenten in het leven, wij hebben een assortiment samengesteld waarin prijs en design altijd hand in hand gaan.

Onze collectie herenkostuums is heel breed – van de echte klassieke sneden met een tijdloze uitstraling tot de modernere en trendy stijlen die aansluiten bij het hedendaagse modebeeld. Wij vinden dat een kostuum de ultieme keuze is als je goed gekleed en zelfverzekerd voor de dag wilt komen. Daarom hebben we zorgvuldig materialen geselecteerd met focus op comfort, zodat je kleding er niet alleen scherp uitziet, maar de hele dag ook prettig draagt.

Herenkostuums voor zowel alledag, werk als feest

In het moderne modebeeld worden herenkostuums voor veel meer gebruikt dan alleen formele gelegenheden. Het is een populaire keuze geworden voor kantoorgebruik en belangrijke vergaderingen, waar je professionaliteit wilt uitstralen. Tegelijkertijd blijft het natuurlijk nog steeds de voorkeurskeuze voor:

- Bruiloften en communies: Waar de dresscode elegantie vereist.

- Gala's en recepties: Waar je een verfijnde en stijlvolle uitstraling wilt creëren.

- Dagelijks gebruik: Waar een kostuum met een moderne snit kan worden afgestyled voor een meer casual look.

Met de juiste accessoires kun je een herenkostuum gemakkelijk opwaarderen of casual maken. Combineer je pak met een van onze vele overhemden en een lekkere riem voor een compleet look dat in elke context werkt.

Waar bestaat een compleet herenkostuum uit?

Een klassiek herenkostuum bestaat meestal uit een jasje en een broek gemaakt van hetzelfde materiaal en dezelfde kleur. Voor een extra formele uitstraling kunnen veel van onze pakken ook worden gecombineerd met een vest (driedelig kostuum).

Als je je volgende pak kiest, zijn er drie factoren waar je rekening mee moet houden:

1) De pasvorm: Moet het slim fit, regular of een modernere snit zijn?

2) Het materiaal: Kies stoffen die bewegingsvrijheid geven en de huid laten ademen.

3) De duurzaamheid: Een goed kostuum moet zijn vorm behouden – ook na veelvuldig gebruik en stomerij.

Goedkope herenkostuums zonder concessies

Bij TEESHOPPEN bewijzen we dat een herenkostuum niet een fortuin hoeft te kosten om er exclusief uit te zien. Door groot in te kopen en onze processen te optimaliseren, kunnen we goedkope kostuums aanbieden waarbij kwaliteit en afwerking nog steeds voorop staan. Zo kun je een veelzijdige garderobe opbouwen met meerdere pakken, zonder dat het je budget overschrijdt.

Kwaliteit en moderne trends staan centraal

Wanneer je bij ons investeert in een herenkostuum, investeer je in duurzaamheid. We selecteren onze stijlen met focus op slijtvastheid en afwerking, zodat je pak er ook na jarenlang gebruik nog scherp uitziet. Omdat mode voortdurend verandert, updaten we ons assortiment doorlopend met nieuwe kleuren en snitten. Of je nu houdt van de klassieke zwarte en marineblauwe tinten of van gedurfdere, moderne uitstralingen, je vindt het hier in de shop.

Heb je hulp nodig bij je keuze?

Twijfel je over welk kostuum het beste bij jouw behoefte past? Je bent altijd welkom om contact met ons op te nemen via tel. 70 70 72 17 of via ons contactformulier. We staan alle dagen voor je klaar om je te adviseren, zodat je het perfecte pak vindt voor alledag, werk of feest.

FAQ over herenkostuums

Hoe kies ik de juiste maat kostuum?

Het belangrijkste is dat het jasje goed over de schouders valt en dat de broek de juiste lengte heeft. We raden altijd aan om onze maattabel te raadplegen. Twijfel je? Dan kun je het beste de maat kiezen die je normaal gebruikt bij blazers en broeken, of contact opnemen met onze klantenservice voor advies.

Kun je sneakers dragen bij een herenkostuum?

Ja, het is heel populair geworden om een herenkostuum te combineren met een paar schone, witte sneakers. Dat geeft een moderne en "casual" look, perfect voor informele feesten of een dag op kantoor.

Hoe bewaar ik mijn kostuum het beste?

Om de vorm te behouden, hang je je kostuum altijd op een brede kleerhanger die de schouders ondersteunt. Gebruik gerust een kledinghoes als het pak een tijdje niet gebruikt wordt, om het tegen stof en licht te beschermen.

Wat is het verschil tussen galakleding en een gewoon kostuum?

Galakleding is vaak formeler en kan details bevatten zoals zijden revers (smoking) of gemaakt zijn van extra fijne materialen. Een klassiek herenkostuum in zwart of donkerblauw kan echter prima dienen als galakleding voor de meeste formele gelegenheden, als het op de juiste manier gestyled wordt met een wit overhemd en stropdas of vlinderdas.

Waarom een kostuum kopen bij TEESHOPPEN?

Wij combineren de beste prijzen van de markt met 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen. Dat betekent dat je je nieuwe herenkostuum rustig thuis kunt passen om zeker te weten dat de pasvorm precies goed is.