Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte & Slips
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Performance Blazer - Zwart
De Originale Performance Pants - Zwart
The Original Performance Shirt - Wit
Stropdas - Zwart

Het Originele Performance Suit + Shirt & Stropdas

Zwart

€ 135,95
€ 33,99 per stuk

1. Performance Blazer

Kleur: Zwart

Maat

2. De Originale Performance Pants

Kleur: Zwart

Taille
Lengte

3. The Original Performance Shirt

Kleur: Wit

Maat

4. Stropdas

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een zwart Performance Suit met wit overhemd en zwarte stropdas, samen in één Pakketdeal (4 stuks) voor mannen. Blazer en Performance Pants zijn van hetzelfde stof met stretch, dus jasje en broek horen echt bij elkaar. Voor wie voor een zakelijke afspraak, een feest of een kerstborrel in één keer compleet wil zijn.

In het pakket

  • Performance Blazer in zwart
  • Performance Pants in zwart
  • Performance Shirt in wit
  • Stropdas in zwart

Waarom dit pakket

Je hoeft geen overhemd of stropdas meer bij je pak te zoeken. De kleuren zijn al op elkaar afgestemd: zwart pak, wit overhemd, zwarte das.

Styling

Draag de set compleet met das voor een formele gelegenheid. Wil je het losser? Laat de stropdas weg en knoop het bovenste knoopje van het overhemd open. De blazer kun je ook los combineren met een andere broek.

  • Blazer: Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3 Pantalon: Polyester: 75
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte, Slips & James Sko
Foto van Het Originele Performance Suit + Shirt, Stropdas & James Schoenen
Bundle
4 stuks
Det Originale Performance Jakkesæt + Skjorte & James Sko
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
4 stuks

Zwart & Wit · (4 stuks)

€ 135,95

€ 33,99 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Slips
The Original Performance Suit™️ (Black) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

Zwart · (3 stuks)

€ 115,95

€ 38,65 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt + Performance Skjorte
The Original Performance Suit™️ (Black) + The Original Performance Shirt - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 122,95

€ 40,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Lysegrå
Foto van Het Originele Performance Suit - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Foto van The Original Performance Suit™️ - Zand
Bundle
2 stuks

Zand · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie