Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Basic Collection - Dames

Basic Collection - Dames

Startpagina/Basic Collection - Dames
Oversized T-shirt - Sort (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Zwart (dames)

Zwart (dames)

€ 27,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Basic Sweatpants - Sort
Foto van Basic Sweatpants - Zwart
UITLOPENDbespaar 66%

Zwart

€ 18,95€ 54,95
Basic Crewneck Sweat - Brun
Basic Crewneck Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun

Bruin

€ 67,95
Basic Crewneck Sweat - Mørk Beige
Basic Crewneck Sweat - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige

Donkerbeige

€ 67,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 67,00
Basic Sweatpants - Mørk Beige
Basic Sweatpants - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UITLOPENDbespaar 66%

Donker Beige

€ 18,95€ 54,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Basic Sweatpants - Brun
Basic Sweatpants - Brun - TeeShoppen - Brun
DEAL VAN DE WEEKbespaar 55%

Bruin

€ 24,95€ 54,95
Nelli Langærmet Trøje - Grøn
Nelli Langærmet Trøje - Grøn - Vero Moda - Grøn

Groen

€ 33,95
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Grijs gemêleerd

€ 27,95€ 67,95
Basic Crewneck Sweat - Sort
Basic Crewneck Sweat - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 67,95
Nelli Langærmet Trøje - Blå
Nelli Langærmet Trøje - Blå - Vero Moda - Hvid

Blauw

€ 33,95
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Donker Beige

€ 27,95€ 67,95
Basic Crewneck - Askegrå (dame)
Basic Crewneck - Askegrå (dame) - TeeShoppen - Grå 2

Asgrijs (Women)

€ 67,95
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå - Vero Moda - Hvid

Lichtblauw

€ 33,95
Nelli Langærmet Trøje - Sort
Nelli Langærmet Trøje - Sort - Vero Moda - Sort

Zwart

€ 33,95
Basic Crewneck - Sort (dame)
Basic Crewneck - Sort (dame) - TeeShoppen - Sort 2

Zwart (dames)

€ 67,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
Basic Hoodie Sweat - Lys Beige
Foto van Basic Hoodie Sweat - Licht Beige
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Licht Beige

€ 27,95€ 67,95
Basic T-shirt - Oxford Grå
Foto van Basic T-shirt - Oxford Grijs

Oxford Grijs

€ 27,95
Basic Sweatpants - Lys Beige
Foto van Basic Sweatpants - Licht Beige
DEAL VAN DE WEEKbespaar 55%

Licht Beige

€ 24,95€ 54,95
Basic Crewneck Sweat - Lys Beige
Foto van Basic Crewneck Sweat - Licht Beige

Licht Beige

€ 67,95
Boyfriend Tee - Sort
Foto van Boyfriend Tee - Zwart

Zwart

€ 27,95
Amelia Strik - Sort
Foto van Amelia Trui - Zwart

Zwart

€ 67,95
Basic Crewneck - Navy (dame)
Basic Crewneck - Navy (dame) - TeeShoppen - Blå

Navy (Dames)

€ 67,95
Basic Hoodie Sweat - Brun
Basic Hoodie Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Bruin

€ 27,95€ 67,95
Basic Crewneck - Sand (dame)
Foto van Basic Crewneck - Sand (dames)

Sand (dames)

€ 67,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Nørregade T-shirt - Blå-Hvid
Foto van Nørregade T-shirt - Blauw-Wit

Blauw-Wit

€ 27,95
Nørregade T-shirt - Sort-Blå
Foto van Nørregade T-shirt - Zwart-Blauw

Zwart-Blauw

€ 27,95
Oversized T-shirt - Rose
Foto van Oversized T-shirt - Roze

Roze

€ 27,95
Nørregade T-shirt - Blå-Grå
Foto van Norregade T-shirt - Blauw-Grijs

Blauw-Grijs

€ 27,95
Boyfriend Tee - Navy
Foto van Boyfriend T-shirt - Navy

Navy

€ 27,00
Basic langærmet T-shirt - Grå
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Grijs
Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Nørregade T-shirt - Sort-Hvid
Foto van Nørregade T-shirt - Zwart-Wit

Zwart-Wit

€ 27,95
Boyfriend Tee - Grå
Foto van Boyfriend Tee - Grijs

Grijs

€ 27,95
Basic langærmet T-shirt - Sort
Foto van Basic T-shirt met lange mouwen - Zwart
Oversized T-shirt - Olive (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Olijf (Women)

Olijf (Women)

€ 27,95
Boyfriend Tee - Sand
Foto van Boyfriend T-shirt - Sand

Sand

€ 27,00
Basic T-shirt - Bordeaux
Foto van Basic T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Rød
Foto van Basic T-shirt - Rood

Rood

€ 27,95
Basic T-shirt - Sky Blue
Foto van Basic T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

€ 27,00
Basic Sweatsæt - Brun - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Brown) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Bruin (Dames) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Basic Hoodie Sweat (dame) - (2 stk.)
Foto van Basic Hoodie Sweat (Women) - Bruin & Licht Beige - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Bruin & Licht Beige - Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Foto van Basic T-shirt - Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit
Bundle
3 stuks

Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Basic Collection - Dame presenteert een selectie van tijdloze en veelzijdige basics, ontworpen om te voldoen aan de behoefte aan comfort en stijl in het dagelijks leven. Bij teeshoppen vind je een assortiment dat het eenvoudig maakt om een functionele en moderne garderobe samen te stellen, waarbij zowel eenvoud als bruikbaarheid centraal staan.

De collectie biedt zorgvuldig geselecteerde styles die bij elke gelegenheid passen, of het nu voor werk, studie of vrije tijd is. Het assortiment spreekt vooral vrouwen aan die waarde hechten aan makkelijke oplossingen die door alle seizoenen heen te gebruiken zijn. Met goede mogelijkheden om gebruik te maken van bundelaanbiedingen en aantrekkelijke deals creëert Basic Collection - Dame overzicht over essentiële kledingstukken in een moderne Scandinavische uitstraling.

Basic Collection - Dame: Een essentiële garderobe-oplossing

Eenvoud en veelzijdigheid voor dagelijks gebruik

Basic Collection - Dame biedt eenvoudige styles die ontworpen zijn om in elke garderobe te passen. De collectie focust op veelzijdigheid, wat het makkelijk maakt om verschillende looks samen te stellen voor zowel werk als vrije tijd.

  • Simpele basiskleur voor makkelijk combineren
  • Tijdloze snit die bij meerdere gelegenheden past
  • Ideaal voor zowel solo gebruik als styling met accessoires

Klassiek design met focus op comfort

De producten in deze collectie zijn ontworpen met een klassieke uitstraling en gevoel voor comfort. De pasvorm is ontwikkeld zodat die de hele dag prettig aanvoelt en voldoet aan de behoefte aan een stijlvol uiterlijk.

  • Comfortabele materialen voor dagelijks gemak
  • Klassieke silhouetten die nooit uit de mode raken
  • Makkelijk te combineren met je bestaande garderobe

Perfect voor laagjes en minimalisme

Basic Collection - Dame is geschikt om te laagjes, zodat je je makkelijk kunt aanpassen aan wisselende temperaturen of minimalistische looks kunt creëren. De combinatie van eenvoud en praktische details ondersteunt meerdere stijlen.

  • Basislaag voor zowel het overgangs- als winterseizoen
  • Strakke lijnen voor een minimalistische uitstraling
  • Flexibele mogelijkheden voor persoonlijke styling

Belangrijkste voordelen van Basic Collection voor dames

Tijdloze styles die nooit uit de mode raken

Basic Collection voor dames presenteert designs die seizoen na seizoen actueel blijven. De collectie biedt eenvoudige silhouetten en klassieke sneden die bij elke garderobe passen.

  • Neutrale kleuren, makkelijk te stylen
  • Minimalistische details benadrukken de elegante uitstraling
  • Geschikt voor zowel alledaagse als formele gelegenheden

Makkelijk te combineren producten voor elke gelegenheid

De producten in Basic Collection bieden veelzijdigheid voor zowel werk, vrije tijd als sociale gebeurtenissen. Het assortiment is samengesteld zodat het kruislings te combineren is.

  • Past bij verschillende accessoires
  • Werkt alleen of als laagje
  • Creëert eenvoudig elegante outfits zonder moeite

Hoog comfort en duurzaamheid voor dagelijks gebruik

Basic Collection legt de nadruk op comfort, zodat de producten de hele dag gedragen kunnen worden. Materialen worden geselecteerd met focus op zowel functie als een prettige pasvorm.

  • Comfortabele stoffen zorgen voor comfort
  • Ontworpen om herhaald gebruik te doorstaan
  • Makkelijk onderhoud en simpel te wassen

Productfuncties en materiaalkeuze

Zachte en ademende stoffen voor gevoelige huid

Teeshoppen biedt basisproducten voor vrouwen gemaakt van zachte en ademende materialen. Deze stoffen zorgen voor maximaal comfort en zijn geschikt voor dagelijks gebruik, vooral voor mensen met een gevoelige huid.

  • Comfortabele materialen verminderen het risico op irritatie
  • Lichtgewicht design zorgt voor goede luchtcirculatie

Duurzame stiksels en kwaliteit in elk detail

Elke style in Basic Collection - Dame is geproduceerd met focus op duurzaamheid en nauwkeurige stiksels. Teeshoppen geeft prioriteit aan duurzame details, die elk product een lange levensduur en een keurige afwerking geven.

  • Sterke stiksels zorgen voor betrouwbare kleding voor dagelijks gebruik
  • Vakmanschap zorgt voor een consistente uitstraling en pasvorm

Breed assortiment aan kleuren en maten

Het assortiment omvat veel kleurkeuzes en maten, zodat het makkelijk wordt om de juiste look te vinden. De collectie omvat zowel neutrale als moderne tinten die passen bij verschillende stijlen en behoeften.

  • Vind basics in alles van klassieke tot trendy kleuren
  • Maatassortiment aangepast aan verschillende lichaamsvormen

Toepassingsmogelijkheden voor Basic Collection - Dame

Dagelijkse outfits voor werk en vrije tijd

Basic Collection – Dame biedt de mogelijkheid voor veelzijdige en eenvoudige dagelijkse outfits die zowel bij werk als vrijetijdsactiviteiten passen. De eenvoudige designs van de collectie maken het makkelijk om stijlvolle looks samen te stellen die aangepast worden aan verschillende gelegenheden.

  • Combineer met jeans of broeken voor een klassieke werklook
  • Perfect met sneakers of platte schoenen voor ontspannen ochtenden
  • Laagje met accessoires om je persoonlijke stijl te creëren

Ideale basislaag onder meer formele kleding

Basic Collection – Dame werkt als een ideaal uitgangspunt onder meer formele styles. Neutrale tinten en eenvoudige pasvormen maken de producten geschikt om een gladde en harmonieuze basislaag te creëren.

  • Te gebruiken onder blazers, overhemden of gebreide truien voor extra comfort
  • Discrete kleuren ondersteunen een elegante en samenhangende uitstraling
  • Makkelijk om te wisselen tussen verschillende outfits zonder in te leveren op comfort

Praktische styles voor reizen en ontspanning

Het praktische design van de collectie maakt hem ook ideaal voor reizen en ontspannende dagen thuis. De producten zijn makkelijk in te pakken en te mixen, wat flexibiliteit onderweg biedt.

  • Compact en makkelijk mee te nemen in de koffer
  • Comfortabele materialen zijn geschikt voor lange reisdagen
  • Mogelijkheid tot snel wisselen tussen comfort en stijl

Waarom kiezen voor Basic Collection - Dame bij ons

Kwaliteit tegen concurrerende prijzen

Basic Collection - Dame biedt modebewuste klanten de mogelijkheid om hun garderobe te updaten zonder in te leveren op de prijs. Het assortiment is samengesteld met focus op balans tussen materiaalkeuze en betaalbaarheid.

  • Stijlvolle designs die passen bij een moderne uitstraling
  • Prijsniveaus aangepast aan dagelijks gebruik en budgets
  • Regelmatige bundelkortingen en pakketaanbiedingen voor extra besparing

Makkelijk de juiste fit en stijl vinden

De collectie is samengesteld zodat het overzichtelijk is om basics te kiezen die passen bij verschillende behoeften en voorkeuren. Via overzichtelijke productcategorieën kun je makkelijk navigeren en kiezen uit tijdloze, veelzijdige mogelijkheden.

  • Breed assortiment in maten en kleuren
  • Simpele pasvormen die het makkelijk maken om een persoonlijke look samen te stellen
  • Mogelijkheid om meerdere styles te combineren voor individuele aanpassing

Snelle levering en simpel retourbeleid

Bij teeshoppen staat een soepele online koopervaring met levering en retour die past in een druk dagelijks leven centraal. De processen zijn ontworpen om snelle ontvangst en zekerheid bij aankoop te garanderen.

  • Snelle levering op alle bestellingen
  • 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen voor extra flexibiliteit
  • Klantenservice staat klaar om te helpen met elke vraag

Maak Basic Collection vandaag onderdeel van je garderobe

Bekijk ons assortiment en vind je favorieten

Basic Collection bij teeshoppen nodigt je uit om een tijdloos universum van kleding voor vrouwen te ontdekken. De collectie is samengesteld met focus op eenvoud en bruikbaarheid, wat het makkelijk maakt om een persoonlijke en stijlvolle garderobe samen te stellen.

  • Essentiële designs geschikt voor zowel dagelijks gebruik als werk
  • Neutrale kleuren en sneden die bij elke stijl passen
  • Geschikt om te laagjes of als basis in elke outfit

Voordelen van online shoppen bij ons

Wanneer je kiest voor teeshoppen, krijg je toegang tot meerdere voordelen die het shoppen makkelijker maken. De gebruiksvriendelijke online omgeving zorgt ervoor dat het snel en eenvoudig is om de juiste items te vinden.

  • Overzichtelijke productcategorieën voor gerichte zoekopdrachten
  • Aantrekkelijke bundelkortingen op geselecteerde artikelen
  • 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen en snelle levering
  • Sterke klanttevredenheid gedocumenteerd op Trustpilot

Voeg toe aan je winkelwagen en ervaar het verschil

Kies de styles die het beste bij jouw behoeften passen en leg ze met een paar klikken in je winkelwagen. Met de mogelijkheid tot bundelaanbiedingen kun je makkelijk meerdere favorieten combineren en besparingen behalen op je hele aankoop.

  • Flexibele koopkeuzes en bundeldeals
  • Kwaliteit en prijs passen bij jouw dagelijks leven
  • Mogelijkheid om je garderobe te updaten met minimale moeite

Ontdek de mogelijkheden met Basic Collection – Dame

Hoewel Basic Collection – Dame momenteel geen producten bevat, biedt teeshoppen normaal gesproken een uitgebreid assortiment tops, bottoms en accessoires die stijl, comfort en betaalbare prijzen combineren. Houd de collectie in de gaten voor nieuwe toevoegingen die passen bij elke garderobe en de behoeften van alledag.

Bezoek teeshoppen regelmatig om verzekerd te zijn van de nieuwste artikelen en exclusieve aanbiedingen. Grijp de kans om je stijl te upgraden met high-quality basics, wanneer het assortiment terugkeert.