Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Alle producten - Dames

Alle producten - Dames

Startpagina/Alle producten - Dames

Koop meer en bespaar meer

Onze beste aanbiedingen

Oversized Suit - Beige
Oversized Suit (Beige) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Beige · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Women (Pakketdeal 6 stuks)
Bundle
6 stuks

Women (Pakketdeal 6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - (2 stuks)
Bundle
2 stuks

(2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Oversized Suit - Grå
Foto van Oversized Suit - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Navy Pinstripe · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Strikket Cardigan - Beige
Foto van Gebreide Cardigan - Beige

Beige

€ 67,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Palia Strik Kjole - Sandshell
Palia Strik Kjole - Sandshell - Object - Sand/Beige

Sandshell

€ 54,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

€ 81,95
Emma Strik - Beige
Foto van Emma Trui - Beige

Beige

€ 67,95
Oversized Blazer - Navy Pinstripe
Foto van Oversized Blazer - Navy Pinstripe
bespaar 69%

Navy Pinstripe

€ 32,99€ 107,00
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim - TeeShoppen - Blå

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Mom Jeans - Washed Black Denim
Foto van De Originale Performance Mom Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Fiona Kjole - Sort
Fiona Kjole - Sort - Vero Moda - Sort

Zwart

€ 40,95
Oversized Blazer - Sort
Foto van Oversized Blazer - Zwart

Zwart

€ 108,95
Strikket Cardigan - Sort
Foto van Gebreide Cardigan - Zwart

Zwart

€ 67,95
Rebecca Vest - Mørkegrøn
Foto van Rebecca Vest - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
Oversized Shirt - Hvid
Foto van Oversized Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Emma Strik - Mørkegrå Meleret
Foto van Emma Trui - Donkergrijs Gemêleerd

Donkergrijs Gemêleerd

€ 67,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Dark Blue Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Donkerblauw

Donkerblauw

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Foto van The Original Performance Loose Jeans - Donkerblauw

Donkerblauw

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Medium Blue Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
Milano Top - Hvid
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid

Wit

€ 47,95
De Originale Performance Mom Jeans - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Mom) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
Haylie Pants - Mørk Beige
De Originale Performance Pants - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige

Donkerbeige

€ 54,95
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim - TeeShoppen - Sort
De Originale Performance Wide Jeans - Dark Blue Denim
Foto van De Originele Performance Wide Jeans - Donkerblauw Denim

Donkerblauw Denim

€ 81,95
Relaxed Shirt - Sort
Foto van Relaxed Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Relaxed Shirt - Lyseblå
Foto van Relaxed Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
Basic Crewneck Sweat - Brun
Basic Crewneck Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun

Bruin

€ 67,95
Original Sweatshirt - Lysegrå
Foto van Original Sweatshirt - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 67,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Light Blue Denim
Foto van De Originele Performance Skinny Jeans - Lichtblauw Denim

Lichtblauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim - TeeShoppen - Sort

Washed Black Denim

€ 81,95
Højhælet Sandal - Sort
Højhælet Sandal - Sort - ONLY - Sort

Zwart

€ 47,95
De Originale Performance Mom Jeans - Dark Blue Denim
Foto van De Originele Performance Mom Jeans - Donkerblauw
Haylie Pants - Mørkebrun
De Originale Performance Pants - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 54,95
De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim
Foto van De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim

Light Blue Denim

€ 81,95
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Grijs gemêleerd

€ 27,95€ 67,95
Klassiske Habitbukser - Beige
Foto van Klassieke Pantalon - Beige

Beige

€ 54,95
De Originale Performance Mom Jeans - Black Denim
Foto van The Original Performance Mom Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95
Emma Strik - Lysegrå Meleret
Foto van Emma Trui - Lichtgrijs Gemêleerd

Lichtgrijs Gemêleerd

€ 67,95
Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret
Foto van Cardigan - Lichtgrijs Gemêleerd

Lichtgrijs Gemêleerd

€ 67,95
Basic Hoodie Sweat - Lys Beige
Foto van Basic Hoodie Sweat - Licht Beige
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Licht Beige

€ 27,95€ 67,95
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 67,00
Basic Hoodie Sweat - Brun
Basic Hoodie Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Bruin

€ 27,95€ 67,95
Relaxed Shirt - Hvid
Foto van Relaxed Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
DEAL VAN DE WEEKbespaar 59%

Donker Beige

€ 27,95€ 67,95
Haylie Pants - Beige
De Originale Performance Pants - Beige - TeeShoppen - Sand/Beige

Beige

€ 54,95
Oversized Blazer - Beige
Foto van Oversized Blazer - Beige

Beige

€ 107,00

Alle producten - Dames verzamelt het complete assortiment van teeshoppen’s kleding en accessoires voor vrouwen. Hier krijg je een volledig overzicht van het hele assortiment, waarbij elke stijl zich richt tot jou, die op zoek bent naar moderne en comfortabele oplossingen voor je garderobe. De categorieën omvatten alles van T-shirts, overhemden en blazers tot broeken, jeans, jassen en accessoires, wat het makkelijk maakt om passende keuzes te vinden voor zowel alledag als speciale gelegenheden.

De collectie biedt mogelijkheden om nieuwe trends te ontdekken, te profiteren van pakketoplossingen en de populaire Performance Pants™ en Performance Suit te verkennen, die stijl combineren met functionaliteit. Naast het brede assortiment kun je als klant rekenen op snelle levering, aantrekkelijke pakketkortingen en zekerheid met 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen. Navigeer eenvoudig door de vele producten en vind inspiratie voor de volgende update van je garderobe.

Introductie tot alle producten - dames

Groot assortiment damesproducten voor elke stijl

Teeshoppen presenteert een breed assortiment, ontworpen om aan verschillende modevoorkeuren en persoonlijke expressie te voldoen. De collectie omvat zowel klassieke als moderne designs, waardoor je zowel eenvoudige als unieke looks kunt creëren.

  • Strakke en tijdloze items voor de garderobe
  • Actuele trends die de mode van het seizoen volgen
  • Mogelijkheid om stijlen binnen de collectie te combineren

Kleding, schoenen, accessoires en veel meer op één plek

In deze collectie vind je een veelzijdig assortiment, waarin kleding, schoenen en accessoires zijn samengebracht om de winkelervaring overzichtelijker te maken. Teeshoppen biedt producten die variëren van alledaagse kleding tot praktische schoenen en functionele en decoratieve accessoires.

  • Brede variatie aan kledingstukken
  • Gemakkelijke toegang tot schoenen en accessoires
  • Alles verzameld op één overzichtelijk platform

Vind producten voor zowel alledag, feest als vrije tijd

Het assortiment richt zich op verschillende gelegenheden en behoeften. Of je nu op zoek bent naar comfortabele kleding voor alledag, elegante keuzes voor een feest of casual stijlen voor je vrije tijd, de collectie biedt geschikte mogelijkheden.

  • Praktische oplossingen voor de werkdag
  • Bijzondere stijlen voor feestelijke gelegenheden
  • Comfortabele producten voor ontspanning en vrije tijd

Belangrijkste voordelen van onze dameskleding-collectie

Modieuze designs van hoge kwaliteit tegen concurrerende prijzen

De dameskleding-collectie van teeshoppen biedt eigentijdse en stijlvolle keuzes die de nieuwste trends op de markt volgen. Het assortiment omvat zowel klassieke als moderne stijlen, waardoor je zowel alledaagse kleding als meer elegante modellen kunt vinden.

  • Breed assortiment van zowel basisproducten als trendy items
  • Concurrerende prijzen die het makkelijk maken om je garderobe te vernieuwen
  • Pakketoplossingen en bundled kortingen voor extra besparingen

Veelzijdigheid die past bij verschillende gelegenheden en smaken

Het assortiment is ontwikkeld met focus op veelzijdigheid, zodat het geschikt is voor veel verschillende gelegenheden. De collectie bevat kleding en accessoires die geschikt zijn voor alles van casual dagen tot feestelijke gebeurtenissen.

  • Keuzemogelijkheden voor zowel werk, alledag als feest
  • Kleding in veel kleuren, pasvormen en maten
  • Gemakkelijk te combineren voor persoonlijke en unieke looks

Comfortabele materialen die zorgen voor een goede pasvorm en duurzaamheid

De materialen in onze dameskleding-collectie worden geselecteerd met focus op comfort en functionaliteit. Er wordt veel waarde gehecht aan producten met een goede pasvorm, die hun vorm behouden bij normaal gebruik.

  • Comfortabele stoffen voor dagelijks gebruik
  • Designs met flexibiliteit en bewegingsvrijheid
  • Geschikt voor verschillende seizoenen en activiteiten

Productkenmerken en hoogtepunten

Dameskleding – van klassieke basisitems tot de trends van het seizoen

Teeshoppen biedt een breed assortiment dameskleding, dat varieert van praktische basisproducten tot modieuze seizoensartikelen. Het assortiment omvat alles van T-shirts en truien tot broeken, jeans, jurken en blazers.

  • Groot assortiment van zowel alledaagse kleding als actuele trends
  • Mogelijkheid om persoonlijke looks samen te stellen voor elke gelegenheid
  • Beschikbare bundels en goede kortingen bij aankoop van meerdere producten

Damesschoenen – comfortabel en stijlvol, van casual tot feest

Het assortiment damesschoenen bij teeshoppen combineert comfort met modern design. De categorie varieert van casual sneakers tot meer elegante schoenen die passen bij zowel dagelijks gebruik als feestelijke gebeurtenissen.

  • Geschikt voor zowel werk, vrije tijd als speciale gelegenheden
  • Ontwikkeld met focus op pasvorm en comfort
  • Eenvoudige retourmogelijkheden en snelle levering

Accessoires – tassen, sieraden en lingerie die de look compleet maken

Accessoires voor dames omvatten alles van functionele tassen en strakke sieraden tot comfortabele lingerie. Deze producten zijn ontworpen om de individuele uitstraling te ondersteunen en compleet te maken.

  • Veelzijdige accessoires die bij elke outfit passen
  • Mogelijkheid om persoonlijke stijl uit te drukken met kleine details
  • Toegang tot actuele trends en tijdloze klassiekers

Toepassingsmogelijkheden en stylingtips

Vind de perfecte outfit voor werk, vrije tijd en feestelijke gelegenheden

Teeshoppen maakt het eenvoudig om outfits samen te stellen die passen bij zowel het werkleven, een casual alledag als speciale gelegenheden. De collectie omvat alles van overhemden en blazers tot T-shirts, broeken en jurken, zodat je gemakkelijk het juiste kunt vinden voor elke situatie.

  • Kies blazers en nette broeken voor een professionele look op kantoor.
  • Ga voor comfortabele T-shirts en jeans voor je vrije tijd.
  • Creëer een feestelijke uitstraling met jurken, accessoires en moderne jassen.

Combineer producten om jouw unieke, persoonlijke uitstraling te creëren

Gebruik het brede assortiment van de collectie om laagjes te combineren of contrasten te creëren die jouw stijl benadrukken. Accessoires zoals riemen, hoeden en schoeisel geven je outfit een persoonlijke touch.

  • Combineer T-shirts met jassen en sneakers voor een urban look.
  • Mix klassieke overhemden met moderne jeans voor een gebalanceerde stijl.
  • Voeg accessoires toe om individuele details te benadrukken.

Praktische oplossingen voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden

Wat de gelegenheid ook is, je vindt praktische stijlen die comfort en functionaliteit combineren. Met de bundelaanbiedingen van de collectie kun je eenvoudig je garderobe vernieuwen en klaar zijn voor zowel alledag als speciale events.

  • Profiteer van pakketoplossingen zoals "3 voor 499 kr." om te besparen op essentiële basisproducten.
  • Kies Performance Pants™ of Performance Suit voor optimaal comfort de hele dag.
  • Geniet van snelle levering en flexibel retourneren voor een zorgeloze winkelervaring.

Materialen en kwaliteit centraal

Ademende en duurzame stoffen voor extra comfort

Teeshoppen hecht veel waarde aan kleding gemaakt van stoffen die hoog comfort garanderen in elke situatie. De collectie richt zich op ademende materialen met oog voor duurzaamheid.

  • Lichtgewicht stoffen die zorgen voor optimale ventilatie
  • Materialen zorgvuldig gekozen met oog voor zowel comfort als milieu
  • Modellen ontworpen om te passen bij een actief dagelijks leven

Duurzame stiksels en details die zorgen voor een lange levensduur

Grondige stiksels en doordachte details zijn standaard bij teeshoppen. Dit draagt bij aan de robuustheid van de producten en een langere levensduur.

  • Versterkte naden op kwetsbare plekken
  • Details die zowel functie als stijl bieden
  • Kwaliteit in de constructie voor langdurig gebruik

Eenvoudig onderhoud voor dagelijks gebruik

Teeshoppen richt zich op het aanbieden van kleding die makkelijk te wassen is en er lang mooi uitziet. De materiaalkeuze maakt het eenvoudig om de garderobe te onderhouden.

  • Eenvoudige wasinstructies voor drukke dagen
  • Materialen die snel drogen en hun vorm behouden
  • Kleding die kleur en pasvorm behoudt bij normaal gebruik

Waarom kiezen voor alle producten - dames bij ons?

Overzichtelijke en gemakkelijke winkelervaring met breed assortiment

Bij teeshoppen krijg je toegang tot een uitgebreid assortiment kleding en accessoires voor vrouwen, waardoor je gemakkelijk alles op één plek vindt. Het assortiment richt zich op verschillende stijlen en behoeften met modern design en grote variatie.

  • Groot assortiment kleding en accessoires voor elke gelegenheid
  • Mogelijkheid om te stylen en verschillende looks te combineren
  • Eenvoudige en logische navigatie voor snel overzicht

Snelle levering en veilige betaalmogelijkheden

Teeshoppen biedt snelle levering, zodat je jouw producten binnen korte tijd na bestelling ontvangt. Daarnaast kun je gebruikmaken van veilige betaalmethoden die jouw gegevens beschermen en zorgen voor een veilige aankoop.

  • Efficiënte en betrouwbare verzending
  • Veilige betaalmogelijkheden, inclusief bekende betaalkaarten
  • Gegevens worden verwerkt met hoge datazekerheid

Goede aanbiedingen en eenvoudig retourneren, dat de aankoop veilig en simpel maakt

Maak gebruik van aantrekkelijke aanbiedingen, waaronder pakketaanbiedingen en bundeloplossingen, die extra waarde voor je geld bieden. Met een flexibel retourbeleid krijg je bovendien de mogelijkheid tot probleemloos omruilen of retourneren, mocht dat nodig zijn.

  • Pakketaanbiedingen en kortingen op gecombineerde aankopen
  • Eenvoudig en overzichtelijk retourproces
  • Lang retourrecht dat jouw zekerheid bij online aankopen vergroot

Maak je bestelling vandaag nog klaar

Vind je favorieten en creëer nu een vernieuwde garderobe

Vernieuw je garderobe met stijlvolle damesproducten die passen bij alledag en speciale gelegenheden. Bij teeshoppen vind je gemakkelijk zowel klassieke als moderne stijlen die bij jouw smaak passen.

  • Shop alles van T-shirts, broeken en jurken tot accessoires
  • Stel een persoonlijke look samen voor werk en vrije tijd

Profiteer van actuele aanbiedingen en kortingen op damesproducten

Teeshoppen biedt aantrekkelijke prijzen en de mogelijkheid om te besparen met gebundelde kortingen zoals "3 voor 499 kr.". Houd acties en seizoensgebonden aanbiedingen in de gaten voor extra besparing.

  • Gebundelde producten voor meer waarde
  • Doorlopende acties op geselecteerde stijlen

Bestel snel en gemakkelijk met meerdere veilige betaalmethoden

Het is eenvoudig om je online bestelling bij teeshoppen af te ronden met meerdere veilige betaalmogelijkheden. Je krijgt snelle levering en 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, wat zorgt voor een veilige winkelervaring.

  • Betaal met kaart, MobilePay of andere populaire methoden
  • Veilig retourbeleid en snelle verzending van je bestelling

Ontdek nieuwe mogelijkheden bij teeshoppen

Hoewel er momenteel geen producten beschikbaar zijn in deze collectie, biedt teeshoppen nog steeds een breed assortiment hoogwaardige en betaalbare dameskleding in andere categorieën. Houd de pagina in de gaten, want er worden voortdurend nieuwe stijlen en aantrekkelijke aanbiedingen toegevoegd om aan te sluiten bij de trends van het seizoen en jouw behoeften. Bezoek nu onze overige collecties en doe je volgende modevondst – bestel vandaag nog om te profiteren van snelle levering en flexibel retourrecht.