Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Product image

Cadeauzakje

€ 5,95

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze gavepose van TEESHOPPEN is een kant-en-klaar cadeauzakje, zodat je cadeau er bij het geven meteen verzorgd uitziet. Handig voor een verjaardag, jubileum, feestdag of gewoon omdat je iemand wilt verrassen.

Je hebt het cadeau zorgvuldig uitgekozen, maar de verpakking doet er weinig voor. Met dit zakje geef je je partner, ouders, collega's of vrienden iets dat er al verzorgd uitziet voordat het open is. Het ontwerp past bij iedereen, ongeacht voor wie het cadeau is.

Waarom deze

De verpakking is gemaakt van gerecycled materiaal en gekleurd met plantaardige kleurstoffen. Zo past ook de buitenkant bij een bewuste keuze. Klanten geven de gavepose een 4,8/5.

Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Mia Pants - Himmelblå
Foto van Mia Pants - Hemelsblauw
UITLOPENDbespaar 67%

Hemelsblauw

€ 17,95€ 54,95
Basic Langærmet T-shirt - Armygrøn
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Legergroen

Legergroen

€ 33,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Slips - Himmelblå

Lichtblauw

€ 27,95
Klassiske Habitbukser - Sort
Foto van Klassieke Suit Pants - Zwart

Zwart

€ 54,95
Sitka Regnjakke - Sort
Foto van Sitka Rain Jacket - Zwart

Zwart

€ 108,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Basic Langærmet T-shirt - Sort
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Zwart
De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - (2 stuks)
Bundle
2 stuks

(2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Oversized T-shirt - Rød
Oversized T-shirt - Rød - TeeShoppen - Rød

Rood

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå/Hvid Stribet
Foto van Performance Shirt - Lichtblauw/Wit Gestreept

Lichtblauw/Wit Gestreept

€ 67,95
Badeshorts - Navy
Foto van Shorts - Navy

Navy

€ 47,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie