Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Stretch Pants - Heren

Stretch Pants - Heren

Startpagina/Stretch Pants - Heren
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 62%

Donkergrijs

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Blå
De Originale Performance Pants - Blå
bespaar 62%

Blauw

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 62%

Sand

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Pants - Donkergroen
bespaar 62%

Donkergroen

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Zwart
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 62%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Navy
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Zwart
De Originale Performance Pants - Mørk Rød
De Originale Performance Pants - Mørk Rød - TeeShoppen - Rød 15
UITLOPENDbespaar 62%

Donkerrood

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
UITLOPENDbespaar 62%

Groen

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå
UITLOPENDbespaar 68%

Navy

€ 25,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Oliven
Foto van De Originale Performance Pants - Olijf
bespaar 62%

Olijf

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Olijf
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Olijf
Nieuw
De Originale Performance Pants - Brun
Foto van De Originale Performance Pants - Bruin
UITLOPENDbespaar 62%

Bruin

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn 2
Nieuw
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrøn
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun
Foto van De Originele Performance Structure Pants - Donkerbruin
De Originale Performance Structure Pants - Blå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Blauw
De Originale Performance Structure Pants - Mørk Beige
Foto van The Original Performance Structure Pants - Donkerbeige

Donkerbeige

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blauw
UITLOPENDbespaar 79%

Blauw

€ 22,95€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UITLOPENDbespaar 79%

Donkerbeige

€ 22,95€ 108,95
De Originale Performance Pants - Bordeaux
Foto van De Originale Performance Pants - Bordeaux
bespaar 62%

Bordeaux

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
Foto van De Originele Performance Pants - Donkerbruin
UITLOPENDbespaar 62%

Donkerbruin

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Performance Structure Pants (2 stk.)
Foto van Performance Structure Pants (2 stuks) - Beige & Donker Beige
Bundle
2 stuks

Beige & Donker Beige

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Performance Pants Wide - Navy
Foto van Performance Pants Wide - Navy
Performance Pants Wide - Black
Foto van Performance Pants Wide - Zwart

Zwart

€ 80,00
Performance Pants Wide - Melange Grey
Performance Pants Wide - Melange Grey

Grijs gemêleerd

€ 80,00
Performance Pants Wide - Army Green
Foto van Performance Pants Wide - Legergroen

Legergroen

€ 80,00
Performance Pants Wide - Beige
Performance Pants Wide - Beige

Beige

€ 80,00
Performance Pants Wide (2 stk.)
Foto van Performance Pants Wide Pakketdeal (2 stuks) - Zwart & Navy
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Performance Pants Wide (3 stk.)
Foto van Performance Pants Wide Pakketdeal (3 stuks) - Black, Navy & Beige
Bundle
3 stuks

Black, Navy & Beige

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Performance Pants Loose Fit - Grå
Foto van Performance Pants (Loose Fit) - Grijs
bespaar 62%

Grijs

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Loose Fit - Mørk Oliven
Foto van Performance Pants (Loose Fit) - Donker Olijf
bespaar 62%

Donker Olijf

€ 20,95€ 54,95

Stretch broeken

Hier hebben we onze uiterst comfortabele stretch pants. Het geniale aan onze stretch pants is dat ze op traditionele broeken lijken, maar er schuilt een geheim in. Of het nu broeken of jeans is die je kiest, ze hebben namelijk een heel goede stretch en zijn daarom echt heerlijk om te dragen. Shop jouw volgende stretch pants hier bij Teeshoppen.

stretch pants

We hoeven zeker niet veel jaren terug in de tijd voordat het bijna ondenkbaar was dat iets anders dan strak zittende broeken populair zou worden. Vandaag de dag is dat echter heel anders, en het is een duidelijk bewijs dat mode altijd in beweging is. Tegenwoordig zijn het namelijk minstens net zo goed stretch pants die mee bepalen wat de standaard is binnen de Deense mode. Stretch pants zijn broeken die veel losser zitten en die kunnen uitrekken - en daar komt de naam natuurlijk ook vandaan. Als je nooit echt gecharmeerd bent geweest van strak zittende broeken, dan zul je heel blij zijn om 's ochtends een paar stretch pants aan te trekken, want ze zitten veel losser en geven je een heel ander comfort dan strak zittende broeken.

Er bestaan veel verschillende stretch pants

Er hoeft geen twijfel over te bestaan dat je heel veel mogelijkheden hebt om precies dat paar stretch pants te kiezen dat volgens jou het meest geschikt is. Er zijn namelijk heel veel fabrikanten van stretch pants, wat natuurlijk goed aansluit bij het feit dat dit een type broek is dat steeds populairder wordt onder Deense heren (en in mindere mate ook dames). Je kunt natuurlijk gemakkelijk stretch pants vinden die erg op jeans lijken, als dat is wat je wilt dragen, maar je kunt ook prima stretch pants vinden die meer op chino's lijken. Tot slot is het ook erg populair geworden om een paar stretch pants met leerlook te dragen.

Stretch pants zijn heerlijk en comfortabel

Er zijn gegarandeerd heel veel Deense heren die graag de mode willen volgen en daarom ochtend na ochtend een paar strak zittende broeken hebben gedragen gedurende het afgelopen jaar, maar zonder zich daar echt comfortabel in te voelen. Zo zit dat helemaal niet met stretch pants, want ze zijn - zoals gezegd - veel losser en daarom zul je ook merken dat ze veel comfortabeler zijn en veel prettiger om dagelijks te dragen. Zo kun je zowel een moderne en trendy broek dragen, maar zonder dat je het gevoel hebt dat het niet comfortabel is, want het is absoluut comfortabel om stretch pants te dragen - ook voor langere periodes achter elkaar.

TeeShoppen heeft één van de grootste assortimenten van het land

Hier bij TeeShoppen behoren we tot de eerste online winkels die op de modewagen zijn gesprongen en die begonnen zijn met het verkopen van een groot assortiment verschillende stretch pants en cargo pants. Er hoeft geen twijfel over te bestaan dat iedereen hier op de site een heerlijk paar stretch pants kan vinden dat precies bij hem of haar past. Ons assortiment bestaat uit veel verschillende styles, maar wat ze allemaal gemeen hebben, is dat je ze kunt aanschaffen voor echt goede prijzen - meestal niet meer dan 349 kroner per paar.