Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Denim shorts voor dames

Denim shorts voor dames

Startpagina/Denim shorts voor dames
De Originale Performance Denim Shorts - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Medium Blauw Denim & Donkerblauw Denim (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Medium Blauw Denim & Donkerblauw Denim (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Denim Shorts - Sort Denim (Kvinde)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Zwart Denim (Women)
bespaar 79%

Zwart Denim (Women)

€ 13,95€ 67,95
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Medium Blauw Denim (Women)
bespaar 79%

Medium Blauw Denim (Women)

€ 13,95€ 67,95
De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå Denim
Foto van De Originale Performance Denim Shorts - Donkerblauw
bespaar 79%

Donkerblauw

€ 13,95€ 67,95
Frame Shorts - Lys Blå Denim
Foto van Frame Shorts - Light Blue Denim

Light Blue Denim

€ 48,95
Foto van Denim Shorts + T-shirt
Denim Shorts + T-shirt
Bundle
2 stuks

(2 stuks)

€ 67,95

€ 33,98 per stuk

De Originale Performance Denim Shorts - 3 stk.
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Isra Bermuda Shorts - Medium Blue Denim
Foto van Isra Bermuda Shorts - Middenblauw Denim

Middenblauw Denim

€ 47,00
Jen Shorts - Medium Blue Denim
Foto van Jen Shorts - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

€ 47,00
Denim Jorts - Light Blue Denim
Foto van Denim Jorts - Light Blue Denim
UITLOPEND

Light Blue Denim

€ 67,00
Denim Jorts - Grey Denim
Foto van Denim Jorts - Grijs
UITLOPEND

Grijs

€ 67,00
Denim Jorts - Blue Denim
Foto van Denim Jorts - Blue Denim
UITLOPEND

Blue Denim

€ 67,00
Denim Jorts - Black Denim
Foto van Denim Jorts - Zwart Denim
UITLOPEND

Zwart Denim

€ 67,00
Abbi Shorts - Light Grey Denim
Foto van Abbi Shorts - Lichtgrijs Denim

Lichtgrijs Denim

€ 47,00
Abbi Shorts - Medium Blue Denim
Foto van Abbi Shorts - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

€ 47,00
Wien Belt Shorts Mix - Light Grey Denim
Foto van Wien Belt Shorts Mix - Lichtgrijs Denim

Lichtgrijs Denim

€ 47,00
Wien Belt Shorts Mix - Light Blue Denim
Foto van Wien Belt Shorts - Light Blue Denim

Light Blue Denim

€ 47,00
Villa Bermuda Denim Shorts - Ecru
Foto van Villa Bermuda Denim Shorts - Ecru
Tess Mr Long Denim Shorts - Medium Blue Denim - Heart
Foto van Tess Mr Long Denim Shorts - Medium Blauw Denim - Heart

Medium Blauw Denim - Heart

€ 47,95
Denim Shorts - Sort
Foto van Denim Shorts - Zwart

Zwart

€ 67,95
Denim Shorts - Lyseblå
Foto van Denim Shorts - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
Denim Shorts - Medium Blue Denim
Foto van Denim Shorts - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

€ 67,95
Denim Shorts - Grå
Foto van Denim Shorts - Grijs

Grijs

€ 67,95

Wij hebben de perfecte denimshorts voor jou

Ben jij ook fan van klassieke denimshorts? Dan is het fijn dat wij een selectie van de lekkerste varianten voor je hebben verzameld. Bij TeeShoppen bieden we jeansshorts in verschillende kleuren en snits, zodat je precies het paar kunt vinden dat bij jouw persoonlijke stijl past. De shorts variëren van fit en verschillende lengtes tot details zoals washed-look, bindbandjes, zakken en knopen. We hebben alles van de rauwe en verweerde varianten, die een edgy look geven, tot de meer eenvoudige en klassieke designs, die met bijna alles te combineren zijn.

Of je nu op zoek bent naar een strak passend paar shorts dat jouw vormen benadrukt, of liever een losser en relaxter fit hebt, je kunt er zeker van zijn dat je ze hier op de pagina vindt. Ons assortiment omvat zowel de klassieke blauwe denimshorts als meer unieke kleuren zoals wit, zwart en beige. We hebben ook shorts met unieke details zoals rauwe randen, die jouw outfit een extra edge geven.

Creëer jouw favoriete stijl met een paar spijkershorts

Spijkershorts zijn opnieuw een musthave in de garderobe geworden – en dat begrijpen we goed! Ze zijn perfect voor de zomermaanden en kunnen, net als een klassieke spijkerbroek, op talloze manieren gestyled worden, zodat je altijd een gave en stijlvolle look kunt creëren.

Goede stijl is individueel, en dat is belangrijk om te onthouden. Mode bepaalt natuurlijk wat in is en wat goede stijl voor het seizoen is, maar het is aan jou of je dit volgt of je eigen interpretatie creëert. Hier is denim altijd geweldig – het is populair om opnieuw te dragen, maar er is niet één manier om het te stylen. Met denim heb je volop de mogelijkheid om talloze looks te creëren die passen bij de vrouw die jij bent.

Voor alledag, voor feestjes en alles daartussenin

Twijfel je hoe je de mooiste look kunt creëren met een paar spijkershorts voor dames? Geen zorgen, we komen graag met wat inspiratie. Laten we beginnen met een casual look – hier kun je jouw jeansshorts combineren met een simpele T-shirt en een paar van jouw favoriete sneakers. Misschien ben je meer voor een bohemien-geïnspireerde stijl? Is dat het geval, voeg dan simpelweg een losse, geprinte blouse en wat platte sandalen toe aan jouw denimshorts.

Je kunt jouw shorts ook makkelijk stylen voor een avondje uit. Probeer ze te combineren met een leuke top, wat hakken en wat opvallende sieraden. Je kunt jouw denimshorts ook een verfijnde twist geven door ze te dragen met een blazer voor dames en wat stijlvolle loafers.

Upgrade de garderobe met spijkershorts voor dames

Doe jouw garderobe een plezier en bespaar jezelf de vele kledingcrises door een paar heerlijke denimshorts aan te schaffen. Mocht het gebeuren dat jouw jeansshorts niet goed zitten, of gewoon niet helemaal zijn zoals je had verwacht, onthoud dan dat wij bij TeeShoppen 101 dagen volledig retourrecht hebben op al onze producten – want we willen dat je ruim de tijd hebt om te beslissen.

Heb je vragen of wensen voor nieuwe varianten of andere kleuren spijkershorts voor dames, dan ben je meer dan welkom om contact met ons op te nemen via tel. 70 70 72 17. Onze telefonische klantenservice is elke dag geopend. Daarnaast kun je ons ook bereiken via het volgende e-mailadres: info@teeshoppen.dk, waar je binnen 24 uur antwoord op jouw vraag kunt verwachten.