Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Boxfit T-shirts - Heren

Boxfit T-shirts - Heren

Startpagina/Boxfit T-shirts - Heren
Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart

Zwart

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Navy
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Navy

Navy

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Olive
Foto van Heavy Boxfit Tee - Olijf

Olijf

€ 40,95
Boxfit T-shirt - sort
Foto van Boxfit T-shirt - Zwart

Zwart

€ 40,95
Boxfit T-shirt - Navy
Foto van Boxfit T-shirt - Navy

Navy

€ 40,00
Boxfit T-shirt - Mørkegrå
Foto van Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
Heavy Boxfit T-shirt - Oliven
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Olijf

Olijf

€ 40,95
Heavy Boxfit T-shirt - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
Heavy Boxfit T-shirt - Navy
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Navy

Navy

€ 40,00
Heavy Boxfit T-shirt - Hvid
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Wit
Heavy Boxfit T-shirt - Sort
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Zwart

Zwart

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - (2 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy

€ 52,99

€ 26,50 per stuk

KNÆK CANCER Boxfit T-shirt — begge farver i studiet
Mand i den sorte t-shirt set bagfra med rygtrykket
Nieuw
KNÆK CANCER Boxfit T-shirt — begge farver i studiet
Kvinde i den hvide t-shirt set bagfra med rygtrykket
Nieuw

Boxfit oversized T-shirt voor heren

Boxfit T-shirts - de collectie van TeeShoppen presenteert een breed assortiment heren-T-shirts, ontworpen om comfort te combineren met een moderne stijl. Deze collectie omvat zeven verschillende producten, waaronder losse T-shirts in populaire kleuren zoals wit, zwart, navy en donkergrijs, plus aantrekkelijke bundelaanbiedingen waarmee je meerdere T-shirts samen kunt kopen. Met verschillende bundelgroottes krijgen klanten de flexibiliteit om het aantal te kiezen dat bij hun behoeften past, terwijl ze tegelijk profiteren van bundelvoordeel.

Klanten mogen Boxfit T-shirts verwachten die zijn gemaakt met focus op verhoogd comfort en een relaxte pasvorm, geschikt voor zowel alledaags gebruik als sporten. Het assortiment maakt het makkelijk om zowel basiskleuren als voordelige oplossingen te vinden via bundelaanbiedingen, zoals bijvoorbeeld pakketten van 3, 6 of 9 stuks. Met focus op snelle levering, 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen en hoge klanttevredenheid biedt TeeShoppen een aantrekkelijk assortiment voor de kwaliteitsbewuste man die zowel stijl als waarde in zijn garderobe wil.

Wat zijn Boxfit T-shirts – moderne pasvorm en comfort

Boxfit T-shirts voor heren kenmerken zich door hun moderne pasvorm en comfortabele design, geschikt voor zowel alledaags gebruik als sporten. Met een boxfit snit krijg je een losser en relaxter model, waarbij bewegingsvrijheid centraal staat.

Deze T-shirts zijn ideaal voor mannen die een balans zoeken tussen stijl en praktisch gebruiksgemak in hun garderobe.

  • Boxfit stijl zorgt voor een trendy en ruime silhouet
  • Geschikt voor zowel relaxte als actieve dagen
  • Materiaalkeuze zorgt voor goed comfort en duurzaamheid

Overzicht van ons assortiment Boxfit T-shirts voor heren

TeeShoppen biedt een breed assortiment Boxfit T-shirts voor heren, die kwaliteit en functionaliteit combineren. Het assortiment omvat verschillende kleuren en praktische bundelaanbiedingen, zodat je gemakkelijk je garderobe kunt vernieuwen.

  • Boxfit T-shirt - Wit: Klassiek wit, past bij elke stijl.
  • Boxfit T-shirt - Zwart: Tijdloos zwart design, geschikt voor elke gelegenheid.
  • Boxfit T-shirt - Navy: Moderne navy tint, ideaal voor variatie.
  • Boxfit T-shirt - Donkergrijs: Ingetogen en veelzijdige kleur voor dagelijks gebruik.
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (3 stuks): Bespaar bij aankoop van meerdere T-shirts samen.
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (6 stuks): Extra voordeel bij grotere aankopen.
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (9 stuks): Profiteer maximaal met een snelle garderobe-update.

Of je nu kiest voor losse stuks of bundelaanbiedingen, je krijgt altijd toegang tot hoog comfort en actuele kleuren die passen bij de huidige trends.

Belangrijkste voordelen van Boxfit T-shirts voor heren

Comfortabele en losse pasvorm voor elk lichaamstype

Boxfit T-shirts voor heren zijn ontworpen met een losse pasvorm, waardoor ze comfortabel zijn voor elk lichaamstype. De ruime silhouet zorgt voor meer bewegingsvrijheid en comfort bij dagelijks gebruik.

  • Verkrijgbaar in meerdere kleuren: wit, zwart, navy, donkergrijs
  • Losse pasvorm zorgt voor comfort de hele dag door
  • Benadrukt een casual en moderne stijl

Ademend materiaal voor gebruik het hele jaar door

Elke Boxfit T-shirt is gemaakt van ademend katoenen materiaal, geschikt voor alle seizoenen. Dit helpt je lichaam koel te houden en zorgt voor comfortabel gebruik, of het nu zomer of winter is.

  • Katoenen stof met goede ademende eigenschappen
  • Geschikt voor zowel sporten als dagelijks gebruik
  • Kan los gedragen worden of als laag onder jassen en blazers

Trendy en tijdloos design dat de mode volgt

Boxfit T-shirts van TeeShoppen combineren een modern boxfit-snit met klassieke kleuren, wat een stijlvolle uitstraling geeft die past bij elke garderobe. Het design ondersteunt zowel actuele trends als tijdloze mode.

  • Simpel en veelzijdig – makkelijk te combineren met jeans, shorts of performance pants
  • Verkrijgbaar in bundeloplossingen (3, 6 of 9 stuks) met besparingsmogelijkheden
  • Ideaal voor jongeren en volwassenen die modebewuste en betaalbare keuzes willen

Productfuncties en materiaalkeuze

Kwaliteitsmaterialen zoals biologisch katoen

Boxfit T-shirts voor heren van TeeShoppen zijn gemaakt van zorgvuldig geselecteerde materialen die zowel comfort als functionaliteit garanderen. Meerdere modellen gebruiken zachte kwaliteitsvezels, waaronder biologisch katoen, dat prettig aanvoelt op de huid en goede ademendheid biedt de hele dag door.

  • Materialen met focus op comfort en bruikbaarheid
  • Mogelijkheid tot biologisch katoen in geselecteerde varianten
  • Ontworpen voor dagelijks gebruik en actieve situaties

Sterke naden en duurzame constructie

Alle Boxfit T-shirts zijn ontworpen met versterkte naden, wat de duurzaamheid ondersteunt bij frequent gebruik en veelvuldig wassen. Kwaliteitsvolle naden en een stevige constructie dragen bij aan het behoud van de pasvorm en de levensduur van de producten.

  • Extra sterke naden op maatgemaakte plekken
  • Robuuste materiaalverwerking voor langdurig gebruik
  • Geschikt voor zowel sporten als vrije tijd

Kleurvarianten en maatmogelijkheden

De collectie omvat zeven Boxfit T-shirts voor mannen, verkrijgbaar in de kleuren wit, zwart, navy en donkergrijs. De producten worden zowel los als in bundelaanbiedingen met drie, zes of negen stuks aangeboden, wat zorgt voor flexibele keuzemogelijkheden.

  • Kleuren: Wit, zwart, navy, donkergrijs
  • Maatassortiment voor verschillende lichaamstypes
  • Bundelkorting bij bundelaanbiedingen voor extra besparing

Toepassingsmogelijkheden voor Boxfit T-shirts

Ideaal voor vrije tijd, dagelijks gebruik en sporten

Boxfit T-shirts van TeeShoppen bieden veelzijdigheid voor elke gelegenheid. Het comfortabele boxfit-design maakt ze geschikt voor zowel relaxte dagelijkse activiteiten, vrije tijd als sporten.

  • Geschikt voor dagelijks gebruik of als sportkleding
  • Licht materiaal voor comfortabele beweging
  • Verkrijgbaar in meerdere kleuren: wit, zwart, navy en donkergrijs

Makkelijk te combineren met andere kledingstijlen

Boxfit T-shirts zijn eenvoudig te combineren met andere favoriete stukken en passen bij een breed assortiment herenkleding. De minimalistische uitstraling maakt ze een voor de hand liggende keuze als basis in de garderobe.

  • Combineer met jeans, broeken of shorts
  • Makkelijk te stylen onder een blazer of over een lange mouw
  • Perfect voor zowel relaxte als meer formele looks

Geschikt voor layering of als statement-piece

Boxfit T-shirts werken optimaal zowel als een gelaagd element als los gedragen als statement-piece. Het ruime boxfit-snit biedt ruimte voor creatieve styling.

  • Draag onder jassen, sweaters of overhemden voor een moderne laagjeslook
  • Draag los voor een strakke en opvallende uitstraling
  • Kies een bundelaanbieding (3 stuks, 6 stuks of 9 stuks) voor meer stylingmogelijkheden

Veelgestelde vragen over Boxfit T-shirts - Heren

Hoe kies ik de juiste maat?

Om de juiste maat voor jouw Boxfit T-shirt te vinden, kun je onze maattabel op de productpagina volgen. Het Boxfit-model heeft een ruim snit, wat comfort en bewegingsvrijheid garandeert.

  • Houd rekening met jouw lichaamsmaten en gewenste pasvorm
  • Boxfit T-shirts zijn ontworpen voor een losse, moderne look
  • Twijfel je? Dan raden we aan je normale maat te kiezen voor optimaal comfort

Hoe verzorg ik mijn Boxfit T-shirt het beste?

De verzorging van jouw Boxfit T-shirt is eenvoudig en vraagt weinig moeite om de kwaliteit van het materiaal te behouden. Volg de wasinstructies die bij het product zijn geleverd voor de langst mogelijke levensduur.

  • Was de T-shirt op de aanbevolen temperatuur zoals aangegeven op het label
  • Vermijd het gebruik van bleekmiddel en de droger om de stof te beschermen
  • Trek de T-shirt voorzichtig in model na het wassen en laat hem aan de lucht drogen

Wat is ons retour- en ruilbeleid?

Bij TeeShoppen bieden we een flexibel retourbeleid, zodat je zorgeloos kunt shoppen. Je krijgt 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen op alle Boxfit T-shirts voor heren.

  • Retourneer of ruil je T-shirt binnen 30 dagen na ontvangst (101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen)
  • Het product moet in originele staat en ongebruikt worden geretourneerd
  • Wil je een andere maat of kleur? Dan kan je snel ruilen via onze klantenservice

Koop vandaag jouw Boxfit T-shirts voor heren bij ons

Bij TeeShoppen vind je een breed assortiment Boxfit T-shirts voor heren, die stijl en comfort in balans brengen. Kies uit populaire kleuren zoals wit, zwart, navy en donkergrijs, of bespaar extra met onze bundelopties van 3, 6 of 9 stuks. Elke T-shirt is ontworpen in Boxfit-stijl, geschikt voor zowel dagelijks gebruik als sporten.

  • Boxfit T-shirt - Wit
  • Boxfit T-shirt - Zwart
  • Boxfit T-shirt - Navy
  • Boxfit T-shirt - Donkergrijs
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (3 stuks)
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (6 stuks)
  • Boxfit T-shirt - Bundelaanbieding (9 stuks)

Snelle levering en makkelijk bestellen

Bestel jouw Boxfit T-shirts voor heren makkelijk en veilig via onze webshop. TeeShoppen biedt snelle levering, zodat je snel jouw nieuwe favoriete look rechtstreeks aan de deur ontvangt. Alle bestellingen worden efficiënt verwerkt en je hebt altijd 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen op jouw aankopen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief voor exclusieve aanbiedingen

Krijg toegang tot exclusieve aanbiedingen en voordelen door je in te schrijven voor onze nieuwsbrief. Je bent als een van de eersten op de hoogte van nieuwe launches, bundelkortingen en speciale acties op Boxfit T-shirts voor heren. Blijf op de hoogte en bespaar op jouw favoriete styles.

Ontdek meer styles en sale in onze webshop

Verken het volledige assortiment herenkleding en ontdek andere moderne styles die perfect passen bij jouw Boxfit T-shirt. TeeShoppen biedt doorlopend sale en bundeloplossingen, waarmee je meerdere producten kunt combineren en aantrekkelijke kortingen kunt behalen. Bekijk alle nieuwtjes en aanbiedingen direct online.

Maak jouw garderobe compleet met Boxfit T-shirts voor heren

Ontdek de voordelen van TeeShoppen Boxfit T-shirts voor heren – een collectie ontworpen voor zowel comfort als een moderne stijl. Kies uit klassieke kleuren zoals wit, zwart, navy en donkergrijs, of profiteer van de aantrekkelijke bundelaanbiedingen voor extra waarde. Alle Boxfit T-shirts zijn gemaakt om een actieve levensstijl te ondersteunen en jouw keuze te vergemakkelijken, of je nu de voorkeur geeft aan losse stuks of meerdere varianten samen.

Profiteer van de actuele bundelaanbiedingen en vind jouw nieuwe favorieten uit het assortiment Boxfit T-shirts - heren. Combineer stijl, veelzijdigheid en prijsbewustzijn door nu te shoppen – en ervaar hoe makkelijk het is om jouw basisgarderobe te upgraden bij TeeShoppen.